אטרקציות בקיבוץ ובאזור

רמת הגולן היא מבין האזורים המתויירים בישראל – ובצדק. בין אם אתם מתכננים חופשה משפחתית בצפון, מסלולי טיול ברמת הגולן עם ילדים, ביקור ביקבים, יום גיבוש לעובדים בצפון או חופשה רומנטית למילוי מצברים, הגולן הוא ללא ספק הכתובת עבורכם.

אטרקציות בקיבוץ אורטל

ריידרים אורטל

ריידרים - האטרקציה המומלצת לכל המשפחה בקיבוץ אורטל - רכיבת שטח על ריידר בשטחים הפתוחים של רמת הגולן עם הנוף הקסום שיש לרמה להציע. הריידר, הינו רכב בעל 4 גלגלים המאפשר נסיעה בעמידה או בישיבה בדרכים שאינן סלולות, אליהם אפשר להגיע רק עם ריידר. הרכיבה מתבצעת באופן עצמאי על הכלי בליווי מדריך.

יקב תל שיפון

יקב תל שיפון שבקיבוץ אורטל מציע לאורחים חוויית יין משובחת עם ארוחת טעימות ונוף עוצר נשימה. הכרמים נמצאים בשטח הקיבוץ והסיור כולל הסברים על הזנים השונים, תהליך הייצור המיוחד, טעימות של מגוון היינות ופלטת גבינות עשירה. ניתן לרכוש את היינות שאהבתם בחנות היקב. במקום ניתן לקיים אירועי חברה וגיבוש עובדים ומתקיימות בו הופעות ומסיבות.

רכיבה על סוסים

"חוות האושר" בקיבוץ אורטל הינה חוות סוסים בוטיקית המציעה לזוגות ומשפחות טיולי רכיבת סוסים ברמת הגולן במגוון מסלולים עם הנוף המדהים המשתקף למרגלות הר השיפון ואביטל. המטרה ברכיבה, לתת לכם טעימה קטנה מהחיים שלנו בצפון רמת הגולן והזדמנות ליהנות מנופים קסומים. הטיולים מתאימים גם לילדים וזאת אטרקציה משפחתית שלא כדאי לכם לפספס.

טיול אופניים

קיבוץ אורטל מציע לאורחים רכיבה על אופניים בין שבילי הקיבוץ. חלק מההווי הקיבוצי הוא רכיבה על אופניים, כך תחוו קצת מהחיים הקיבוציים. יש מגוון מסלולי רכיבה עם נופים משגעים, נקודות תצפית להר החרמון ותל שיפון, פינות חמד לעצירה מחיי היומיום המתוחים והרגשת רוגע, שקט ושלווה. את אופניים ניתן להשכיר בקבלה ולקבל ייעוץ על מסלולי טיול מומלצים.

מסעדות ברמת הגולן

אפרתה מתוקים

אפרת קינוחים

החומוסייה

החומוסייה

ברוהאוס הגולן

ברוהאוס הגולן

חוות הג'ילבון

חוות הג'ילבון

לפיצל'ה

לפיצל'ה

MATTARELLO

MATTARELLO

מסעדת הבוקרים

מסעדת הבוקרים

K בורגר

K בורגר

אטרקציות ברמת הגולן

אירועים ברמת הגולן

06.12.22
06.12.22
מיקה קרני
מיקה קרני – אקוסטי באורטל – 8.12.22
חופשה ומופע אינטימי באפרתה, קיבוץ אורטל
אפרתה
סדנת קישוט סופגניות באפרתה – 19.12.2022
סדנת קישוט סופגניות בקפה אפרתה
סדנא באפרתה
סדנת קישוט עוגיות באפרתה – 20.12.2022
סדנת קישוט עוגיות ברוח החג
אפרתה
סדנת קישוט סופגניות באפרתה – 21.12.2022
סדנת קישוט סופגניות בקפה אפרתה
סדנא באפרתה
סדנת קישוט עוגיות באפרתה – 22.12.2022
סדנת קישוט עוגיות ברוח החג
אפרתה
סדנת קישוט סופגניות באפרתה – 26.12.2022
סדנת קישוט סופגניות בקפה אפרתה
מסיבה סילבסטר
מסיבת סילבסטר ביקב תל שיפון
המסיבה הכי טובה בגולן מתרחשת בקיבוץ אורטל